IV Konferencja Biblioteki PŁ

15 czerwiec 2010 – 17 czerwiec 2010


Biblioteka Politechniki Łódzkiej z przyjemnością informuje, że IV Konferencja Biblioteki PŁ odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2010 r.

Temat konferencji:
"Biblioteka w kryzysie czy kryzys w bibliotece?"

Dość przewrotny temat został sformułowany tak, by dać podstawę do dyskusji zarówno na temat ekonomii działania bibliotek (np. optymalizacji kosztów zakupu źródeł informacji), jak i dywagacji na temat rosnących zagrożeń funkcji informacyjnej biblioteki.

-------------------------------

PREKONFERENCJA 14.06.2010r.

Informujemy, że wzorem poprzedniej konferencji, także i w tym roku w dzień poprzedzający otwarcie obrad, czyli w poniedziałek 14 czerwca 2010r., w Bibliotece PŁ odbędą się dwie sesje wstępne zorganizowane przez firmy:

Udział w prekonferencji jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące tematów sesji, ich programy oraz rejestracja będą dostępne w terminie późniejszym. Jednak już dziś prosimy uczestników IV Konferencji BPŁ o zaplanowanie obecności nie tylko od wtorkowego przedpołudnia, ale także w poniedziałek.

Ramowy program prekonferencji 14 czerwca, 2010 r. jest następujący:
11.30-14.30 – program przewidziany przez firmę EBSCO
14.30-15.30 – przerwa: wernisaż wystawy w Galerii Biblio-Art (Biblioteka)
15.30-18.30 – program przewidziany przez firmę PROQUEST

 

 

Organizatorzy IV KBPŁ
(Szczegółowy program konferencji)

-------------------------------

Zapraszamy do fotogalerii

Konferencja była transmitowana na żywo w Internecie przez Centrum Multimedialne PŁ. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrań archiwalnych.

-------------------------------


Informacja o Konferencji--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biuro V Konferencji Biblioteki PŁ: konferencja@lib.p.lodz.pl

System zarządzania konferencją wykorzystuje Open Conference Systems (OCS). Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uwag i wszelkich problemów technicznych: rafal.klosinski@lib.p.lodz.pl